BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA SURENGĖ MOKYMUS TAURAGĖS MIESTO SAVIVALDYBEI

2015 09 17

Šiandien, mero kvietimu, Konkurencijos taryba lankėsi Tauragės miesto savivaldybėje. KT ekspetai savivaldybės darbuotojams surengė nemokamus mokymus „Konkurencijos teisės aktualijos: Karteliai ir valstybės pagalba“.

Mokymų metu KT pirmininkas Šarūnas Keserauskas aptarė Konkurencijos tarybos veiklą ir jos rezultatus, svarbiausias su viešųjų subjektų konkurencijos pažeidimais susijusias bylas. Konkurencijos tarybos ekspertas Daumantas Grikinis pristatė viešuosiuose pirkimuose pasitaikančius kartelius, jų požymius bei būdus kaip tokių susitarimų išvengti. Mokymų dalyviai sužinojo apie Konkurencijos tarybos tirtus kartelius viešuosiuose pirkimuose, kitus tyrimus, o taip pat turėjo galimybę pasikonsultuoti aktualiais konkurencijos teisės klausimais.

Antroje mokymų dalyje buvo kalbama apie valstybės pagalbą. Konkurencijos tarybos ekspertė Agnė Adomaitytė pristatė valstybės pagalbos formas ir rūšis, mažareikšmės (de minimis) pagalbos požymius, teismų bei Europos Komisijos praktiką, valstybės pagalbos modernizavimo perspektyvas bei kitus su valstybės pagalba susijusius dalykus.

Konkurencijos taryba reguliariai organizuoja seminarus ir kitus renginius, skirtus viešojo sektoriaus bei verslo bendruomenei, tarybos ekspertai nuolatos skaito pranešimus konferencijose, užsiima konkurencijos kultūros sklaida visuomenėje publikuodami straipsnius. Skatindama dialogą su verslo ir viešaisiais subjektais Konkurencijos taryba parengė du klausimynus, padėsiančius atpažinti valstybės pagalbą (285 KB ) bei įvertinti mažareikšmės pagalbos (273.1 KB ) (de minimis) sąsajas tarp ūkio subjektų.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 27