BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA SVEIKINA LR SEIMO SPRENDIMĄ

2014 09 18

Šiandien plenariniame posėdyje LR Seimas pritarė Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės veto ir nusprendė pakartotinai grąžintas svarstyti Konkurencijos įstatymo pataisas (projektas Nr. XIIP-1667 GR) laikyti nepriimtomis. Seimas nutarė pritarti šalies vadovės siūlymui laikyti jį nepriimtu: už balsavo 79 Seimo nariai, prieš – 2, susilaikė 18 parlamentarų.

Konkurencijos taryba sveikina šį LR Seimo sprendimą, nes nepranešimas apie įmonių koncentraciją nėra tik procedūrinis pažeidimas.  „Įmonių koncentracijos slėpimas - vienas iš pavojingiausių konkurencijos pažeidimų, galintis turėti itin didelį neigiamą poveikį ir vartotojams, ir rinkos dalyviams. Koncentracija gali būti vykdoma tik gavus Konkurencijos tarybos leidimą.“ – primena Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Konkurencijos taryba pritaria LR Prezidentės nuomonei, kad įstatyme nustatytas absoliučiu dydžiu išreikštas 150 000 litų maksimalios baudos dydis yra neadekvatus ir neproporcingas pažeidimo pavojingumui, nesudaro galimybių atsižvelgti į ūkio subjekto dydį ir diferencijuoti baudas, atsižvelgiant į pažeidimo pavojingumą, trukmę, atsakomybę sunkinančias bei lengvinančias aplinkybes.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18