Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA – TARP GERIAUSIŲ VALSTYBĖS INSTITUCIJŲ

Savaitraštis „Veidas” išrinko geriausius valstybės tarnautojus ir valstybės institucijas, tarp kurių – ir Konkurencijos taryba.

Kasmet rengiamuose geriausio valstybės tarnautojo ir geriausios valstybės institucijos rinkimuose Lietuvos ministrai, viceministrai, ministerijų kancleriai, merai, savivaldybių administracijų direktoriai, valstybės institucijų, verslo asociacijų ir kitų institucijų vadovai balsavo, kurie valstybės tarnautojai ir institucijos šiemet už pasiektus rezultatus nusipelnė vadintis geriausiais.

Konkurencijos taryba 2015 m. priėmė 17 nutarimų dėl konkurencijos, mažmeninės prekybos, reklamos pažeidimų, atliko du rinkos tyrimus. Praėjusiais metais Konkurencijos taryba nustatė, jog dėl trijų kino teatrų kartelio žmonės už kino bilietus mokėjo brangiau, o ilgalaikis išimtinis pirkimo susitarimas lėmė aukštesnes vartotojų sąskaitas už šildymą. Tyrimas atliekų sektoriuje atskleidė rinkoje egzistuojančias problemas – konkursų neorganizuojančios savivaldybės trukdė veiksmingai konkurencijai bei ribojo vartotojų teisę rinktis mokėti mažiau. Tyrimų pagrįstumas buvo įrodytas ir teismuose – jie patvirtino beveik 90 % Konkurencijos tarybos nutarimų.

Tai ne pirmas Konkurencijos tarybos įvertinimas – prieš keletą mėnesių Konkurencijos taryba laimėjo pirmąją vietą Pasaulio banko organizuojamame konkurse už geriausią konkurencijos kultūros sklaidos kampaniją, o 2015 m. pasaulio konkurencijos priežiūros institucijų veiklą vertinantis Konkurencijos teisės tyrimų centras Global Competition Review (GCR) įtraukė instituciją tarp profesionaliausių konkurencijos institucijų pasaulyje ir įvertino  trimis žvaigždutėmis iš penkių.

Daugiau informacijos apie geriausius valstybės tarnautojus ir valstybės institucijas rasite čia