Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA TEIKIA VIEŠAI KONSULTACIJAI DARBO REGLAMENTO PAKEITIMUS

2019 04 30
537.jpg

Konkurencijos taryba siūlo keisti kai kurias Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos darbo reglamento (Reglamento) nuostatas. Suinteresuoti asmenys kviečiami teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. gegužės 15 d.

Reglamentas, kuris numato Konkurencijos tarybos darbo tvarką ir jos atliekamų procedūrų taisykles, keičiamas atsižvelgiant į Konkurencijos įstatymo reikalavimus ir Konkurencijos tarybos administracinėje praktikoje iškilusį poreikį detalizuoti tam tikras institucijos atliekamas procedūras.

Siūlomi Reglamento pakeitimai susiję su detalesniu Konkurencijos tarybos nario kompetencijos apibūdinimu, skyriaus, grupės vadovų ir kitų administracijos darbuotojų veiklos priežiūros procedūros metu patikslinimu, garso ir (ar) vaizdo įrašų tvarkymu ir kt.

Konsultacijos tikslas – suteikti galimybę teisininkams, viešosioms organizacijoms, įstaigoms,  verslo bendruomenei ar jų asociacijoms ir kitiems suinteresuotiems asmenims pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl Reglamento pakeitimų.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2019 m. gegužės 15 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu evelina.uogintaite@kt.gov.lt.