Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA TEIKIA VIEŠAI KONSULTACIJAI PRANEŠIMO APIE KONCENTRACIJĄ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKOS PROJEKTĄ

2014 12 31

Konkurencijos taryba teikia viešai konsultacijai pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarkos projektą.

„Tikimės aktyvaus teisininkų bendruomenės ir ūkio subjektų dalyvavimo, tobulinant Pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarką. Pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarka tobulinama rinkos dalyvių ir vartotojų labui, todėl kviečiame aktyviai teikti savo nuomones.“ – sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarkos (toliau – Tvarka) tikslas  - nustatyti Konkurencijos tarybai ūkio subjektų teikiamų pranešimų apie koncentraciją ir bendrųjų pajamų skaičiavimo reikalavimus bei pranešimų apie koncentraciją pateikimo, nagrinėjimo ir Konkurencijos tarybos nutarimų dėl praneštų koncentracijų priėmimo tvarką. Tvarkos priedas – Tipinė pranešimo apie koncentracija forma yra skirta detalizuoti ir paaiškinti Konkurencijos įstatyme ir Tvarkoje nurodytus pranešimo apie koncentraciją reikalavimus.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2015 m. sausio 30 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl pateikto projekto el. paštu Ieva.Racickaite@kt.gov.lt.

Konsultacijos pradžia: 2014 m. gruodžio 31 d.

Konsultacijos pabaiga: 2015 m. sausio 30 d.

 

Su vieša konsultacija susiję dokumentai:

Pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo projektas.

Tipinės pranešimo apie koncentracija formos projektas.

Atstovė viešiesiems ryšiams