Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA TEIKIA VIEŠOMS KONSULTACIJOMS KLAIDINANČIOS IR NELEIDŽIAMOS LYGINAMOSIOS REKLAMOS VERTINIMO GAIRIŲ PROJEKTĄ

2013 05 17

Vykdydama klaidinančios reklamos ir neleidžiamos lyginamosios reklamos priežiūrą bei prevenciją, Konkurencijos taryba parengė Klaidinančios ir neleidžiamos lyginamosios reklamos vertinimo gairių projektą ir skelbia jį savo interneto svetainėje, kviesdama suinteresuotus asmenis pateikti komentarus ir pastabas.

Šiose gairėse pateikiami pagrindiniai reklamos vertinimo kriterijai, iliustruoti Konkurencijos tarybos atliktų tyrimų bei teismų praktikos pavyzdžiais. Gairėmis siekiama padėti reklaminės veiklos subjektams įvertinti, ar jų reklama nėra klaidinanti, ar neleidžiama lyginamoji reklama.

Pastabas ir pasiūlymus pateiktam projektui kviečiame siųsti iki 2013 m. gegužės 31 d. el. paštu justas.margenis@kt.gov.lt. Kilus klausimams prašome kreiptis į Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vyr. specialistą Justą Margenį tel.(8 5) 262 6722 ar minėtu el. pašto adresu.

Gairių projektą galima rasti čia.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams