Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA TIRS PIENO IR PIENO PRODUKTŲ SEKTORIŲ

2014 12 29

Konkurencijos taryba gruodžio 23 d. nutarė pradėti pieno ir pieno produktų sektoriaus rinkos tyrimą. Šiuo tyrimu siekiama identifikuoti galimai pieno sektoriuje esančias konkurencijos problemas ir, remiantis kitų rinkų gerąja patirtimi bei užsienio valstybių praktika, pateikti siūlymus dėl priemonių veiksmingai konkurencijai užtikrinti. Pieno sektoriaus rinkos tyrimą Konkurencijos taryba pradėjo atsižvelgusi į pieno ir pieno produktų sektoriaus svarbą, skirtingus kainų pokyčius pieno produktų tiekimo grandinėje bei įvertinusi tai, kad pieno sektoriuje kylančias konkurencijos problemas Konkurencijos taryba jau kelis kartus analizavo tirdama įtariamus pažeidimus.

 Pastaba

Vadovaujantis Konkurencijos įstatymo 18 straipsnio 1 dalies 9 punktu, Konkurencijos taryba turi teisę atlikti konkurencijos veiksmingumo rinkose stebėseną bei teikti pasiūlymus dėl atitinkamų priemonių veiksmingai konkurencijai užtikrinti (rinkos tyrimai). Šių rinkos tyrimų metu nėra tiriami galimi konkretūs Konkurencijos įstatymo pažeidimai.

Atstovė viešiesiems ryšiams