BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA TIRS UAB „KONICA MINOLTA BALTIJA“ REKLAMĄ

2004 08 19

Konkurencijos taryba įvykusiame posėdyje nusprendė pradėti tyrimą dėl UAB „Konica Minolta Baltija“ veiksmų, reklamuojant eksploatacines medžiagas, skirtas kopijavimo aparatams, atitikimo Reklamos įstatymo reikalavimus.

Tyrimas pradėtas gavus UAB „Sinerta“ skundą ir esant požymių, kad UAB „Konica Minolta Baltija“ galėjo pažeisti Reklamos įstatymo 5 straipsnį dėl klaidinančios reklamos. Konkurencijos tarybai kilo įtarimų, kad UAB „Konica Minolta Baltija“ platinamo reklaminio lankstinuko teksto teiginiais, kuriais vartotojai raginami neeksperimentuoti naudojant šios bendrovės gaminamuose kopijavimo aparatuose neoriginalias medžiagas (neoriginalius tonerius), gali būti siekiama paveikti vartotojų elgesį įsigyjant eksploatacinių medžiagų ir riboti konkurenciją.

Tyrimas gali trukti iki trijų mėnesių.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 19