Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA: UAB „PIGU“ SKLEISTA REKLAMA GALIMAI KLAIDINO VARTOTOJUS

2015 10 28

Konkurencijos taryba, įtarusi, kad UAB „Pigu“ skleista informacija apie nuolaidas kvepalams ir buitinei technikai iki 80 proc. galėjo suklaidinti vartotojus, nutarė pradėti tyrimą dėl UAB „Pigu“ reklamos atitikties Reklamos įstatymo reikalavimams.

Konkurencijos tarybos duomenimis, UAB „Pigu“ vartotojams siūlė įsigyti dviejų skirtingų kategorijų prekių su nuolaidomis iki 80 proc., tačiau paaiškėjo, kad kvepalai su 80 proc. nuolaida akcijos metu buvo siūlomi tik vieni, o buitinei technikai aukščiausia taikyta nuolaida (pagal www.pigu.lt tinklalapyje nurodytą informaciją) siekė tik 58 proc.

Konkurencijos taryba taip pat primena, kad UAB “Pigu” skleista įvairių el. parduotuvėje parduodamų prekių reklama šiemet jau buvo pripažinta kaip pažeidžianti Reklamos įstatymo reikalavimus, o 2014 m. bendrovė dėl galimai klaidinančių panašaus pobūdžio reklamų buvo įspėta du kartus.

Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.

Atstovė viešiesiems ryšiams