Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBAI DAR KARTĄ PATVIRTINTAS STEBĖTOJOS STATUSAS OECD KONKURENCIJOS KOMITETE

2005 10 24

„Lietuvai dar kartą patvirtintas stebėtojos statusas Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) Konkurencijos komitete“, - gerą žinią iš Paryžiuje vykusių OECD posėdžių pakomentavo Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas. Jis pažymėjo, jog dar dvejiems metams suteiktas minėtas statusas labai svarbus Lietuvai siekiant tapti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos nare, o nuolatinis dalyvavimas Konkurencijos komiteto veikloje suteikia galimybių ne tik perimti kitų šalių sukauptą patirtį konkurencijos teisės ir politikos srityje, bet ir gauti vertingą paramą sprendžiant aktualiausias šios srities problemas Lietuvoje.

„OECD Konkurencijos komiteto - svarbiausio tarptautinio susivienijimo, modeliuojančio konkurencijos politikos raidą pasaulyje - teikiama parama yra labai vertinga vertinant konkurencijos procesų bendroje Europos Sąjungos rinkoje įtaką ir poveikį Lietuvai. Konkrečios rekomendacijos, kurias gauna mūsų specialistai, dalyvavimas stažuotėse ir konferencijose padeda mums siekti pagrindinio tikslo - stiprinti sąžiningą konkurenciją“, - sako R. Stanikūnas.

2000 metų pabaigoje Lietuvai vienintelei iš trijų Baltijos valstybių buvo suteiktas stebėtojos statusas Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Konkurencijos komitete, o nuo 2003-ųjų jis buvo pratęstas įvertinus aktyvų dalyvavimą komiteto veikloje: reiškiant nuomones, siūlant temas posėdžiams ir dalyvaujant diskusijose. Šį kartą statusas patvirtintas visapusiškai įvertinus Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos įdirbį įgyvendinant konkurencijos politikos reikalavimus.

Tarptautinė ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (OECD), kurios būstinė yra Paryžiuje, jungia 30 įtakingų pasaulio valstybių ir yra pagrindinė institucija, formuojanti ir nustatanti ekonominės politikos raidos kryptis.

Atstovė viešiesiems ryšiams