BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBAI – LIETUVOS VERSLO KONFEDERACIJOS ĮVERTINIMAS

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas buvo apdovanotas Lietuvos verslo konfederacijos įsteigtu „Garbės ženklu“. Apdovanojimas skirtas už aktyvų ir konstruktyvų bendradarbiavimą su verslu įgyvendinant konkurencijos teisės politiką.

Šį apdovanojimą priimu kaip ženklą, kad verslas pasitiki Konkurencijos taryba. Pasitikėjimas institucija, galinčia skirti sankcijas už konkurencijos ribojimą, yra svarbus: jis padeda įmonėms laikytis konkurencijos taisyklių, o dėl to naudą gauna visi – ir verslas, ir vartotojai.

   Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Konkurencijos taryba nuolatos rengia nemokamus seminarus konkurencijos bei sąžiningos reklamos srityje, konsultuoja įmones ir asociacijas.

2016 m. balandžio 28 d. Konkurencijos taryba taip pat laimėjo pirmąją vietą Pasaulio banko organizuojamame konkurencijos kultūros sklaidos  konkurse.

Atnaujinta: 2016 07 01