BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBAI – TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS

Konkurencijos tarybos pastangos stiprinti konkurencijos kultūrą Lietuvoje įvertintos tarptautiniame konkurse „Antitrust Writing Awards“. Institucijos ekspertų parengtos gairės (5.3 MB ), kaip išvengti konkurenciją ribojančių susitarimų ir kartelių viešuosiuose pirkimuose, išrinktos tarp penkių geriausių 2017 m. rekomendacinio pobūdžio teisės aktų visame pasaulyje.

Vašingtone apdovanojimą atsiėmęs Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas sakė, kad pastaraisiais metais institucija stengiasi kuo plačiau skleisti žinias apie konkurencijos kultūrą, ugdyti visuomenės nepakantumą konkurencijos pažeidimams. Konkurencijos taryba iniciavo seminarų ciklą #SuKonkurencijaPoLietuvą ir 2016–2018 m. kvietė šalies regionų viešojo ir privataus sektoriaus atstovus aptarti aktualius konkurencijos klausimus.

Per seminarus primename privataus ir viešojo sektoriaus atstovams, institucijoms, kad konkuruodamas verslas dirba efektyviau, vartotojai gali gauti kokybiškesnių prekių ir paslaugų už mažesnę kainą, skatinamos inovacijos ir pažanga. Ypač daug dėmesio skiriame konkurenciją ribojantiems susitarimams, kurie daro didelę žalą tiek sąžiningai dirbančiam verslui, tiek vartotojams.

Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas

#SuKonkurencijaPoLietuvą seminarų dalyviams buvo dalijamos ekspertų parengtos gairės, kaip išvengti konkurenciją ribojančių susitarimų ir kartelių viešuosiuose pirkimuose. Šis rekomendacinis dokumentas ir buvo įvertintas tarptautiniame konkurse „Antitrust Writing Awards“.

Konkurencijos teisės instituto organizuojamame konkurse buvo pateikta daugiau kaip 500 darbų įvairiose kategorijose. Juos vertino per 50 konkurencijos teisės ekspertų iš viso pasaulio. Rekomendacinio pobūdžio teisės aktų kategorijoje kartu su Lietuva apdovanojimus pelnė Austrijos, Kanados, Peru ir Brazilijos konkurencijos institucijos.

Atnaujinta: 2018 04 12