BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBAI – UŽSIENIO EKSPERTŲ PATIRTIS

2011 04 28

Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybai savo patirtį ir patarimus visuomeniniais pagrindais pasiūlė konkurencijos teisės ir ekonomikos srities ekspertai iš Jungtinės Karalystės bei Graikijos. Siekdama didinti savo veiklos efektyvumą ir įvertinusi gautus pasiūlymus, Konkurencijos taryba nutarė sudaryti visuomeninių patarėjų darbo grupę.

Konkurencijos tarybos prašymu teikiami įsteigtos patarėjų darbo grupės narių bendro pobūdžio ekonominiai ir teisiniai patarimai bus naudingi tiek priimant strateginius Konkurencijos tarybos sprendimus, tiek svarstant ateities veiklos planus bei rengiant metines ataskaitas. Ekspertų pagalba labai pravers ir sprendžiant sudėtingus klausimus, kylančius svarbiausiose bylose.

Konkurencijos tarybos visuomeninių patarėjų darbo grupės nariai:

Dr. Matthew Bennett – Jungtinės Karalystės sąžiningos prekybos tarnybos (Office of Fair Trading) ekonomikos direktorius;

Dr. Philip Marsden – Britų tarptautinės ir lyginamosios teisės instituto (British Institute of International and Comparative Law) vyresnysis mokslinis bendradarbis, Konkurencijos teisės forumo (Competition Law Forum) direktorius, Jungtinės Karalystės sąžiningos prekybos tarnybos ir Džersio konkurencijos ir reguliavimo tarnybos valdybų nevykdantysis direktorius;

Dr. Ioannis Kokkoris – Reading'o universiteto (University of Reading) lektorius.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 19