BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBOJE – DISKUSIJA APIE NT REKLAMĄ

Konkurencijos taryba kviečia su nekilnojamuoju turtu (NT) susijusio verslo atstovus padiskutuoti aktualiais reklamos skleidimo klausimais, iš kurių svarbiausias – kaip skelbti informaciją, kad ši neklaidintų vartotojų?

Konkurencijos taryba dar praėjusiais metais pastebėjo, kad daugėja galimai klaidinančios NT reklamos skleidimo atvejų. Atlikus tyrimus, trys įmonės buvo pripažintos pažeidusios Reklamos įstatymą, kai negyvenamosios paskirties patalpas reklamavo kaip butus.

Ką dar būtina žinoti apie NT reklamą? Kaip ją planuoti, kad viešai skleidžiama informacija neklaidintų vartotojų? Kaip NT reklamą vertina Konkurencijos taryba? Kas gresia už klaidinančios NT reklamos skleidimą? Ar atsakomybė kyla reklamos davėjui, ar ir skleidėjui?

Šiais ir kitais aktualiais NT reklamos skleidimo ir vertinimo klausimais Konkurencijos taryba kviečia verslo atstovus padiskutuoti 2018 m. gegužės 30 d. 10 val. Konkurencijos taryboje, Jogailos g. 14, Vilniuje. 

Susitikimo programa:

10.00–10.30 val. Dalyvių registracija. Kava.

10.30–11.30 val. Pranešimas „Nekilnojamojo turto reklama: kaip atkreipti vartotojų dėmesį ir jų neklaidinti?“ Konkurencijos tarybos Nesąžiningos komercinės veiklos tyrimo skyriaus vedėja Erika Lukšė, pavaduotoja Ditė Anilionienė, patarėja Jūratė Mikelaitytė.

11.30–12.00 val. Klausimai-atsakymai.

Dalyvių registracija vyksta iki 2018 m. gegužės 28 d. el. paštu Dite.Anilioniene@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2018 05 21