Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBOJE ĮGYTĄ PATIRTĮ TAIKYS IŠ STAŽUOČIŲ PARVYKĘ SPECIALISTAI

2012 09 24

Pastarąjį mėnesį Konkurencijos taryba (KT) su džiaugsmu priėmė iš užsienio institucijų sugrįžusius stažuotojus, kurie, tikimasi, perduos kolegoms įgytą gerąją patirtį. „Stažuodamasis turėjau galimybę stebėti ir pats prisidėti prie didelės apimties tyrimų atlikimo. Teko dirbti su specialistais iš viso pasaulio, turinčiais didžiulę patirtį konkurencijos srityje,“ – pasakoja Julius Bučys, grįžęs po šešių mėnesių stažuotės Jungtinės Karalystės Sąžiningos prekybos tarnyboje (Office of Fair Trading, OFT). Jam teko išbandyti asistento ekonomisto kėdę Prekių ir vartotojų grupėje.

Toje pačioje tarnyboje vienuolika mėnesių stažavosi ir Karina Kučaidze, kuriai vertingiausia patirtis – galimybė stebėti projekto eigą nuo pradžios iki pabaigos. „Turint omeny, kad dažniausiai projektai tęsiasi labai ilgą laiką, labai džiaugiuosi, kad teko galimybė stebėti, nuo ko viskas prasidėjo, kaip keitėsi projekto forma, eiga, nagrinėjamų problemų pobūdis, prioritetinės sritys, taip pat pažinti formalius OFT projektų eigos etapus,“ – įspūdžius dėstė Karina.

Jai atmintin įstrigo ir OFT labai populiarūs vidiniai seminarai – teko ir pačiai prisidėti prie dvisavaitinių seminarų departamento ekonomistams organizavimo. Karina tikina, kad panašių mokymų organizavimas atneštų didelės naudos ir mūsų specialistams bei leistų efektyviau tarpusavyje dalintis žiniomis ir patirtimi.

Tuo tarpu Simona Tolušytė, Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vyriausioji specialistė, neseniai grįžo iš stažuotės Europos Komisijos Konkurencijos direktorato Finansinių paslaugų departamento Mokėjimo sistemų skyriuje. Per šią penkių mėnesių stažuotę Simonai didžiausiu iššūkiu tapo ne Europos Komisijos politika mokėjimo sistemų srityje ar Europos Komisijos direktoratų bendradarbiavimo vingrybės, o darbas daugiakultūrėje aplinkoje. „Patirtis labai įvairiapuse tiek profesine, tiek socialine prasme. Tikiu, kad žinios ir patirtis pravers kasdieniame darbe sprendžiant įvairius iškylančius klausimus, ypač tais atvejais, kai KT iki tol nebuvo susidūrusi su tam tikra situacija ir mes dar neturime praktikos,“ – pastebi Simona.

Konkurencijos taryba džiaugiasi su nauju įkvėpimu į darbus kimbančiais kolektyvo nariais ir tikisi, kad jų patirtis pravers Konkurencijos tarybos darbo efektyvumo gerinimui. Sėkmės darbuose!

 

Komunikacijos skyrius

Jungtinės Karalystės Sąžiningos prekybos tarnybos patalpos

 

Vaizdas per Jungtinės Karalystės Sąžiningos prekybos tarnybos langą

Atstovė viešiesiems ryšiams