Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBOJE PRADEDA DIRBTI K. KUČAIDZE

2021 07 01
pran.png

Šiandien Konkurencijos tarybos narės pareigas pradeda eiti Karina Kučaidze. Ją į Konkurencijos tarybos narius šešerių metų kadencijai paskyrė Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą.

K. Kučaidze nuo 2016 m. dirbo Jungtinės Karalystės konkurencijos institucijoje (angl. Competition and Markets Authority) Susijungimų priežiūros skyriuje ir Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriuje, kur ėjo pagrindinės tyrėjos, direktoriaus pavaduotojos pareigas. 2012–2015 m. ji buvo Konkurencijos tarybos Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriaus vyriausioji specialistė.

„Labai džiaugiuosi grįžusi į Konkurencijos tarybą ir turinti galimybę dirbti su profesionalų komanda. Tikiuosi, kad mano sukaupta patirtis bus naudinga siekiant saugoti veiksmingą konkurenciją ir priimant reikšmingus sprendimus“, – sakė K. Kučaidze.

K. Kučaidze yra įgijusi ISM vadybos ir ekonomikos universitete ekonomikos bakalauro laipsnį, Bato (Jungtinė Karalystė) universitete – ekonomikos magistro laipsnį.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.