BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOJE VYKO SEMINARAS APIE VALSTYBĖS PAGALBĄ

2011 05 25

Gegužės 25 d. Konkurencijos taryba miestų ir rajonų savivaldybių atstovus pakvietė į seminarą tema „Valstybės pagalbos reglamentavimo Lietuvoje aspektai“. Seminaro metu dalyviai susipažino su Europos Sąjungos valstybės pagalbos pagrindinėmis nuostatomis, valstybės pagalbos kontrolės procedūromis Lietuvoje ir de minimis pagalbos registravimo pagrindiniais principais.

Seminare dalyvavo atstovai iš Akmenės r., Alytaus r., Birštono, Druskininkų, Jurbarko r., Kalvarijos, Kauno m., Kazlų Rūdos, Kupiškio r., Lazdijų r., Molėtų r., Palangos m., Panevėžio r., Panevėžio m., Pasvalio r., Šakių r., Širvintų r., Ukmergės r., Utenos r., Vilniaus m. ir Visagino savivaldybių.

Konkurencijos tarybos specialistai dalyviams pasakojo, kas yra valstybės pagalba, kaip teisingai pateikti pranešimus apie valstybės pagalbą Europos Komisijai, kokios dažniausiai daromos klaidos bei netikslumai, kaip nurodyti duomenis Suteiktos valstybės pagalbos registre.

Panašaus pobūdžio seminarus valstybės pagalbos klausimais Konkurencijos taryba planuoja organizuoti ir ateityje.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 13