BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS ATSTOVAI DALYVAVO TARPTAUTINIŲ INSTITUCIJŲ RENGINIUOSE

2012 10 29

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir Konkurencijos tarybos narys, pirmininko pavaduotojas, Elonas Šatas spalio 22-25 d. dalyvavo Paryžiuje vykusiuose Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) konkurencijos komiteto ir jo darbo grupių posėdžiuose.

Diskutuota tokiais konkurencijos politikos klausimais, kaip draudžiamų susitarimų dalyvių atleidimo nuo baudų bei jų sumažinimo tvarkos (angl. leniency) taikymas, konkurencija ir finansų sektorius, konkurencija ir elektroninės mokėjimo sistemos bei aptartos kitos aktualios temos. Lietuvos Konkurencijos taryba šiems posėdžiams parengė du dokumentus – tai „Draudžiamų susitarimų dalyvių atleidimo nuo baudų bei jų sumažinimo tvarkos taikymas paskesniems pareiškėjams (257.9 KB )“ bei „Konkurencija ir mokėjimo sistemos (246.1 KB )“.

Tarybos nariai taip pat sudalyvavo ir spalio 26-27 dienomis vykusiame Tarptautinio konkurencijos tinklo (angl. International Competition Network, ICN) kartu su Prancūzijos konkurencijos institucija surengtame Konkurencijos kultūros sklaidos seminare. Čia vertingos patirties sėmėsi ir Konkurencijos tarybos komunikacijos skyriaus atstovės Živilė Stubrytė ir Medeina Čijauskaitė.

Seminaro metu konkurencijos teisės ekspertai iš daugiau nei 20 valstybių dalijosi patirtimi kaip skatinti konkurencijos kultūros sklaidą visuomenėje bei viešajame sektoriuje ir kaip užtikrinti kuo veiksmingesnį konkurencijos bylų nagrinėjimą teismuose.

Prancūzijos konkurencijos institucija taip pat pristatė Poveikio konkurencijai vertinimo gaires, kuriomis gali vadovautis teisės aktus priimančios institucijos. Pažymėtina, kad Lietuvos konkurencijos taryba dar šių metų vasarą yra patvirtinusi Poveikio konkurencijai vertinimo gaires, kurias galima rasti čia (508.2 KB ).

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 15