Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS ATSTOVAI SUSITIKO SU PREZIDENTE

Kovo 10 d. Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriaus vadovė Dina Lurje susitiko su Prezidente Dalia Grybauskaite aptarti būtinybę stiprinti Konkurencijos tarybą.

Susitikimo metu buvo nutarta, kad reikia ir toliau gerinti konkurencijos pažeidimų prevenciją, didinti konkurencijos kultūrą viešajame sektoriuje ir versle. Prezidentė atkreipė dėmesį į Konkurencijos tarybos užbaigtus reikšmingus rinkos tyrimus – pieno sektoriaus, komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų, kogeneracinių jėgainių statybos, taip pat dėl bendrovių „Vilniaus energija“ ir „Bionovus“ draudžiamo susitarimo, dėl kino teatrų kartelio.

Po susitikimo Prezidentė pasirašė dekretą, kuriuo, Ministro Pirmininko teikimu, paskyrė Diną Lurje nauja Konkurencijos tarybos nare.

Konkurencijos tarybą sudaro pirmininkas ir keturi nariai. Tarybos nariai skiriami šešeriems metams, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.