Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBOS EKSPERTAI MOKO KAIP ATPAŽINTI KONKURENCIJOS TEISĖS PAŽEIDIMUS

2014 05 22

Gegužės 22 d. Konkurencijos taryba kartu su Finansų ministerija surengė mokymus ES struktūrinius fondus administruojančioms institucijoms apie valstybės pagalbą ir galimus konkurencijos teisės pažeidimus įgyvendinant projektus, finansuojamus ES struktūrinių fondų lėšomis.

Mokymuose buvo aptartos šios temos:

  • Visuotinės ekonominės svarbos paslaugos ir valstybės pagalbos taisyklės.
  • Konkurencijos teisės pažeidimai: kaip juos atpažinti ir su jais kovoti įgyvendinant ES struktūrinės paramos projektus?
  • Europos Komisijos gairių dėl valstybės pagalbos aplinkosaugai ir energetikai taikymas.

Savo patirtimi ir žiniomis apie valstybės pagalbą dalinosi Konkurencijos tarybos Viešojo administravimo subjektų veiklos skyriaus ekspertai Stasė Vaitkūnienė, Laima Kirkilovskienė ir Pavel Jacunskij. Apie tai, kaip atpažinti konkurencijos teisės pažeidimus įgyvendinant projektus, finansuojamus ES struktūrinių fondų lėšomis, pasakojo Konkurencijos tarybos narė Jolanta Ivanauskienė.

Konkurencijos kultūros sklaida – vienas iš Konkurencijos tarybos veiklos prioritetų. Mokymus ES struktūrinius fondus administruojančioms institucijoms Konkurencijos taryba šiemet rengia jau trečią kartą. 2014 m. rudenį numatyta išsami mokymų programa Lietuvos regionuose.

Atstovė viešiesiems ryšiams