BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBOS IŠKLAUSYMO POSĖDŽIAI – IR NUOTOLINIU BŪDU

2022 07 04

Konkurencijos taryba pakeitė institucijos darbo reglamentą ir jame numatė, kad išklausymo posėdžiai gali būti organizuojami ir nuotoliniu būdu.

Dokumente įtvirtinta nuostata, kad Konkurencijos taryba arba jos pirmininkas turi teisę dėl svarbių priežasčių, esant techninėms galimybėms, priimti sprendimą procedūros dalyvių išklausymo posėdžius organizuoti nuotoliniu būdu.

Reglamentas, kuris numato Konkurencijos tarybos darbo tvarką ir jos atliekamų procedūrų taisykles, buvo pakeistas atsižvelgus į Vyriausybės atšauktą ekstremaliąją situaciją dėl koronaviruso pandemijos, kai institucijos organizuojami išklausymo posėdžiai vykdavo nuotoliniu būdu.

Konkurencijos taryba įvertino, kad išliko poreikis tam tikrais atvejais organizuoti išklausymo posėdžius nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, kai įtariamasis ūkio subjektas pageidauja dalyvauti posėdyje, bet yra įsikūręs nuo Vilniaus nutolusiame mieste. Tokiu atveju išklausymo posėdžio organizavimas nuotoliniu būdu leistų įtariamam ūkio subjektui ir tinkamai įgyvendinti savo teisę į gynybą, ir patirti mažiau sąnaudų.

Darbo reglamento projektas buvo teiktas viešai konsultacijai, pastabų ir pasiūlymų nesulaukta.

Atnaujinta: 2022 07 04