Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS NARE PASKIRTA M. AUGUSTINAVIČIENĖ

IMG_0766KT.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Medeiną Augustinavičienę Konkurencijos tarybos nare. Ji pareigas pradės eiti nuo lapkričio 11 d.

M. Augustinavičienė 1998–2010 m. dirbo Konkurencijos taryboje, kur užėmė Valstybės pagalbos skyriaus, Paslaugų skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas, vėliau vadovavo Paslaugų skyriui, Viešojo administravimo subjektų veiklos priežiūros skyriui. 2010–2015 m. ji dirbo Ryšių reguliavimo tarnyboje, o nuo 2015 m. ėjo Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos vyriausiosios patarėjos pareigas.

M. Augustinavičienė baigė Vilniaus universiteto ekonomikos krypties bankininkystės programos bakalauro ir taikomosios makroekonomikos magistro studijas, moka anglų, rusų, prancūzų, italų kalbas.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Respublikos Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui.