BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS NARE PRADEDA DIRBTI I. URMONAITĖ

2021 09 10

Šiandien Konkurencijos tarybos narės pareigas pradeda eiti Irma Urmonaitė. Ją į Konkurencijos tarybos narius šešerių metų kadencijai paskyrė Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą.

I. Urmonaitė nemažą dalį savo profesinės karjeros praleido Konkurencijos taryboje: prie Draudžiamų susitarimų tyrimo grupės ji prisijungė 2013 m., nuo 2016 m. šiai grupei vadovavo. 2014 m. ji stažavosi Europos Sąjungos Teisingumo Teisme, 2020–2021 m. – Jungtinės Karalystės konkurencijos institucijoje, kur ėjo Kartelių skyriaus direktoriaus pavaduotojos pareigas.

„Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie efektyvaus konkurencijos politikos įgyvendinimo, kas ypač aktualu dabartiniame sparčios technologinės plėtros laikotarpyje. Besikeičianti verslo aplinka kelia naujus iššūkius ir pačiai priežiūros institucijai – neabejoju, kad profesionali Konkurencijos tarybos komanda yra tam pasiruošusi“, – sakė I. Urmonaitė.

I. Urmonaitė yra įgijusi teisės magistro ir ekonomikos bakalauro laipsnius Vilniaus universitete, tęsė konkurencijos teisės podiplomines studijas King’s koledže Londone, baigė konkurencijos teisės ir ekonomikos studijų programas JAV ir Graikijoje, taip pat studijavo ISM vadybos ir ekonomikos bei Bolonijos (Italija) universitetuose.

Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami Prezidento šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės. Šiuo metu Konkurencijos tarybą sudaro pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir nariai: Medeina Augustinavičienė, Karina Kučaidze, Elonas Šatas, Irma Urmonaitė.

Atnaujinta: 2021 09 10