BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS NARE SKIRIAMA K. KUČAIDZE

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Kariną Kučaidze Konkurencijos tarybos nare. K. Kučaidze, šiuo metu dirbanti Jungtinės Karalystės konkurencijos institucijoje, naujas pareigas Lietuvoje pradės eiti nuo liepos 1 d.

Kaip rašoma Prezidentūros išplatintame pranešime spaudai, K. Kučaidze sukaupta tarptautinė patirtis prisidės prie Konkurencijos tarybos veiklos saugant sąžiningą konkurenciją ir vartotojų interesus, tiriant konkurenciją ribojančius įmonių susitarimus, piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi. Efektyvi sąžiningos konkurencijos apsauga itin svarbi krizės laikotarpiu, kai vartotojai ir verslas tampa labai pažeidžiami. Todėl Konkurencijos tarybos narių profesionalumas yra viena iš būtinų sąlygų veiksmingai konkurencijai užtikrinti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

Šalies vadovas džiaugiasi, kad tarptautinės patirties įgiję talentai renkasi tęsti savo profesinę karjerą Lietuvoje, ir linki jiems didžiausios sėkmės.

K. Kučaidze nuo 2016 m. dirba Jungtinės Karalystės konkurencijos institucijoje (angl. Competition and Markets Authority) Susijungimų priežiūros skyriuje ir Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriuje, kur ėjo pagrindinės tyrėjos, pastaruosius trejus metus užima direktoriaus pavaduotojos pareigas. 2012–2015 m. ji dirbo Konkurencijos taryboje Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriuje vyriausiąja specialiste.

K. Kučaidze yra įgijusi ISM vadybos ir ekonomikos universitete ekonomikos bakalauro laipsnį, Bato (Jungtinė Karalystė) universitete – ekonomikos magistro laipsnį.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Respublikos Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui.

Atnaujinta: 2021 03 26