BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS NARIU PRADEDA DIRBTI ŽILVINAS KLIMKA

2023 08 24

Nuo šiandien Konkurencijos tarybos nario pareigas pradeda eiti Žilvinas Klimka. Jį į Konkurencijos tarybos narius šešerių metų kadencijai paskyrė Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą.

Ž. Klimka 2007–2016 m. buvo tuometės Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos narys, pastaruosius penkerius metus jis dirbo Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijoje, užėmė Ekonomikos komiteto biuro patarėjo pareigas.

Baigęs ekonomikos bakalauro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete, Ž. Klimka Mykolo Romerio universitete įgijo teisės magistro laipsnį.

Ž. Klimka pakeitė Eloną Šatą, ėjusį Konkurencijos tarybos nario pareigas dvi kadencijas.

Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami Prezidento šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės. Šiuo metu Konkurencijos tarybą sudaro pirmininkė Jolanta Ivanauskienė ir nariai: Medeina Augustinavičienė, Žilvinas Klimka, Karina Kučaidze-Wencel ir Irma Urmonaitė.

Atnaujinta: 2023 08 24