BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS NARIU SKIRIAMAS ŽILVINAS KLIMKA

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Žilviną Klimką Konkurencijos tarybos nariu.

Kaip rašoma Prezidentūros išplatintame pranešime spaudai, naujas pareigas Ž. Klimka pradės eiti rugpjūčio 24 d. Jis pakeis Eloną Šatą, kuris iš Konkurencijos tarybos nario pareigų atleidžiamas, pasibaigus antrai kadencijai.

Nuo rugpjūčio 24 d. Konkurencijos tarybą sudarys pirmininkė Jolanta Ivanauskienė ir nariai: Medeina Augustinavičienė, Žilvinas Klimka, Karina Kučaidze-Wencel ir Irma Urmonaitė.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Lietuvos Respublikos Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.

Atnaujinta: 2023 08 18