BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PARENGTA ATMINTINĖ PELNĖ PASAULINĮ APDOVANOJIMĄ!

Konkurse Antitrust Writing Awards 2017 Konkurencijos tarybos parengta atmintinė „Bendradarbiavimas su valstybėmis institucijomis. Kaip sumažinti konkurencijos teisės pažeidimo riziką?” (toliau – Atmintinė) išrinkta inovatyviausiu rekomendacinio pobūdžio teisės aktu visame pasaulyje. Atmintinę vertino ir rinko 50 profesionaliausių konkurencijos teisės ekspertų.

Atmintinė parengta siekiant sumažinti konkurencijos teisės taisyklių pažeidimo riziką ir padėti įmonėms bei jų asociacijoms atsakyti į kylančius klausimus bendradarbiaujant su valstybės institucijomis, o pastarosioms – įsivertinti, ar jų veiksmai nesukuria sąlygų įmonėms pažeisti konkurencijos teisės taisyklių. Atmintinėje pateikti sektini bendradarbiavimo su valstybės institucijomis pavyzdžiai ir informacija apie tai, kokie valstybės institucijų veiksmai galėtų sudaryti prielaidas įmonių atsakomybei atsirasti.

Tai jau ne pirmas toks įvertinimas – 2016 m. Konkurencijos taryba gavo Pasaulio banko apdovanojimą už geriausią konkurencijos kultūros sklaidos kampaniją, 2015 m. PaRa Impact Awards konkurse – apdovanojimą už geriausią pranešimą spaudai, o konkurencijos teisės tyrimų centras Global Competition Review jau dvejus metus iš eilės įtraukia Konkurencijos tarybą tarp profesionaliausių konkurencijos institucijų pasaulyje.

Atnaujinta: 2017 03 30