BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS DALIJOSI PATIRTIMI BERLYNE VYKUSIOJE TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE IR SEMINARE

2013 03 26

Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos pirmininkas, Šarūnas Keserauskas, kartu su kitais konkurencijos priežiūros institucijų atstovais iš įvairių pasaulio šalių, kovo 20 – 22 d. dalyvavo tarptautinėje konferencijoje ir seminare, kuriuos surengė Federalinė ekonomikos ir technologijos ministerija (Vokietija, Berlynas).

Kovo 20 d. vykusio seminaro, skirto mažiau patirties turinčioms konkurencijos institucijoms, metu buvo aptariamos konkurencijos institucijų veiklos organizavimo problemos. Seminare dėmesys buvo skiriamas tokiems aktualiems klausimams kaip konkurencijos institucijos nepriklausomumo siekimas ir apsauga, veiklos tikslų išsikėlimas, bendradarbiavimas ir darbo pasidalinimas tarp atskirus ūkio sektorius reguliuojančių institucijų,efektyvios konkurencijos palaikymas, ribotų resursų problema ir veiklos prioritizavimas bei tarptautinis bendradarbiavimas. Vykusioje diskusijoje Šarūnas Keserauskas pasikeitė jau sukaupta patirtimi ir aptarė probleminius klausimus, susijusius su konkurencijos institucijos struktūra, efektyviu veiklos organizavimu bei veiklos nepriklausomumu.

Kovo 21 ir 22 d. vykusios tarptautinės konferencijos pagrindinis tikslas buvo išanalizuoti ir aptarti dabartinius tarptautinės svarbos klausimus, susijusius su konkurencijos politikos ir konkurencijos įstatymų įgyvendinimu. Konferencijos metu buvo diskutuojama apie konkurenciją ir skaitmeninę ekonomiką, pusiausvyros palaikymą skiriant daugiau dėmesio koncentracijų ekonominiam vertinimui ir kitais aktualiais klausimais.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 20