BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS DALYVAUJA TARPTAUTINĖSE KONFERENCIJOSE

2005 06 06

Konkurencijos tarybos pirmininkas birželio 6-8 dienomis dalyvauja Bonoje vykstančiose dviejose tarptautinėse konferencijose konkurencijos klausimais.

Tarptautinis konkurencijos tinklas ICN surengė ketvirtąją metinę konferenciją, kurioje aptariamos išsivysčiusių ir besivystančių šalių konkurencijos institucijų bendradarbiavimo įgyvendinant konkurencijos politiką ir bendrus interesus konkurencijos taisyklių taikymo srityje aktualijos. Konferencijoje bus tariamasi visoms šalims svarbiais koncentracijos kontrolės, kartelių prevencijos, konkurencijos kultūros stiprinimo klausimais.

Dvyliktoje metinėje tarptautinėje konferencijoje konkurencijos klausimais numatyta aptarti nemažai aktualių veiklos klausimų, tarp jų antimonopolinių tyrimų koordinavimo visos Europos Sąjungos mastu bei ES ir nacionalinių konkurencijos tarnybų glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo. Numatyta, kad konferencijoje kalbės Europos Komisijos konkurencijos komisarė Neelie Kroes (Nelė Krus) bei ES konkurencijos generalinio direktorato pareigūnai, kurie supažindins su ES įgyvendinamomis priemonėmis, padedančiomis stiprinti sąžiningą konkurenciją ir kainas.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 04 27