Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS DALYVAUS PASAULIO FORUME KONKURENCIJOS KLAUSIMAIS

2006 02 06

Dalyvauti šeštajame pasaulio forume konkurencijos klausimais, kurį rengia Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija - OECD - išvyko Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas. Šiuose forumuose įvairių pasaulio šalių konkurencijos institucijų atstovai aptaria aktualiausius konkurencijos teisės ir politikos klausimus, taip pat dalijasi patyrimu, sukauptu taikant konkurencijos taisykles.

OECD pasaulio forumo sesijos vyks Paryžiuje vasario 8-9 dienomis, tačiau R. Stanikūnas dalyvaus ir vasario 6-7 dienomis rengiamuose OECD konkurencijos komiteto ir jo darbo grupių posėdžiuose bei viename jų skaitys pranešimą apie nuostolių išieškojimą atlyginant patirtą žalą dėl nustatytų Konkurencijos įstatymo pažeidimų.

Pasaulinio konkurencijos forumo dalyviai taip pat bus supažindinti su Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos patirtimi sėkmingai atliekant kartelinių susitarimų tyrimus neturint tiesioginių draudžiamo susitarimo įrodymų - pranešimą šia tema perskaitys Konkurencijos tarybos specialistė Arūnė Židovainytė.

Atstovė viešiesiems ryšiams