BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS - FORDHAMO KONKURENCIJOS TEISĖS INSTITUTO RENGINIUOSE

2011 09 05

Konkurencijos institucijų iš įvairių pasaulio šalių vadovai, tarp kurių ir Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas, nuo rugsėjo 6 d. dalyvaus seminare ir metinėje konferencijoje, kuriuos surengė Fordhamo (Niujorkas, JAV) konkurencijos teisės institutas.

Pagrindinis šio jau penktą kartą Fordhamo konkurencijos teisės instituto rengiamo seminaro tikslas – išanalizuoti ir aptarti aktualijas, susijusias su konkurencijos institucijų veiklos efektyvumo stiprinimu. Seminare taip pat dėmesys bus skiriamas tokiems aktualiems klausimams, kaip institucijose atliekamų struktūrinių pertvarkymų įtaka gerinant jų veiklą, vadovų ir pavaldinių darbo santykių kultūra, darbuotojų profesinių įgūdžių tobulinimas ir jų suinteresuotumo veiklos rezultatais skatinimas, asmeninės vadovo atsakomybės ir jo kaip lyderio vaidmens sustiprinimas bei kitoms. Vyksiančiose diskusijose ir darbo grupių posėdžiuose Konkurencijos institucijų vadovai pasikeis jau sukaupta patirtimi ir aptars probleminius klausimus.

Š. Keserausko dalyvavimo seminare ir metinėje konferencijoje išlaidas apmoka renginių organizatoriai.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 25