Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS - OECD FORUME

2004 02 11

Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas vasario 12-13 dienomis dalyvaus Pasaulio forume konkurencijos klausimais, kuris vyks Paryžiuje. Tai jau ketvirtasis toks forumas, rengiamas Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos - OECD.

Šiame forume įvairių pasaulio šalių konkurencijos institucijų atstovai aptars pačius aktualiausius konkurencijos teisės ir politikos klausimus, Europos Sąjungos vykdomos konkurencijos taisyklių reformos ypatumus. Pranešėjai iš šalių, priklausančių OECD, pasidalins savo veiklos patirtimi bei susipažins su kitų šalių konkurencijos institucijų pasiekimais įtvirtinant konkurencijos politikos reikalavimus ir tuo pačiu stiprinant konkurencijos įtaką spartesnei ekonomikos plėtrai.

Vienoje iš forumo sesijų pranešimą apie konkurencijos poveikį Lietuvos telekomunikacijų sektoriui perskaitys Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas.

Konkurencijos tarybos atstovai taip pat dalyvaus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos komitetų posėdžiuose, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama konkurencijos institucijų administraciniams gebėjimams stiprinti.

Atstovė viešiesiems ryšiams