BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS R. STANIKŪNAS DALYVAUJA ICN KONFERENCIJOJE

2004 04 20

Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas dalyvauja trečiojoje Tarptautinio konkurencijos tinklo konferencijoje, kuri balandžio 21-22 dienomis vyksta Seule, Korėjoje. Šioje konferencijoje bus aptariami įvairių šalių konkurencijos institucijoms svarbūs klausimai: tai koncentracijos kontrolė bei rekomendacijos šios kontrolės procedūroms, efektyvesnė konkurencijos politikos sklaida.

Tarptautinis konkurencijos tinklas (ICN) - neformalus informacinis tinklas, suteikiantis galimybę išsivysčiusių ir besivystančių šalių konkurencijos institucijoms bendradarbiauti įgyvendinant konkurencijos politiką ir bendrus interesus konkurencijos taisyklių taikymo srityje. Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba šiai organizacijai teikia nemažai informacijos apie Lietuvoje galiojančius teisės aktus, reglamentuojančius konkurencijos teisę, apie konkurencijos procesų ypatumus šalyje.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 04 27