BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS – TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE

2006 05 02

Gegužės 3-5 dienomis Konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas dalyvaus penktojoje metinėje konferencijoje „Konkurencijos teisės ir politikos raidos aspektai: ekonomikos perspektyvos“, kurią surengė tarptautinis konkurencijos tinklas – ICN. Konferencija vyksta Keiptaune, o vieni iš jos organizatorių – Pietų Afrikos konkurencijos komisija ir Konkurencijos tribunolas.

Šioje konferencijoje numatyta aptarti įvairius klausimus, kurie aktualūs daugeliui šalių, intensyviai plėtojančių savo ekonomiką: Numatyta diskutuoti, kokie konkurencijos teisės ir politikos nuostatų pakeitimai padėtų siekti intensyvesnės ekonomikos raidos išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse ir kokie apribojimai turėtų būti šalinami tam, kad konkurencijos politikos įgyvendinimas duotų didžiausią naudą.

Tarptautinis konkurencijos tinklas - ICN jungia didžiąją daugumą pasaulio šalių konkurencijos institucijų. Per keletą metų šis tinklas tapo pagrindiniu tarptautiniu diskusijų forumu aktualiausiais konkurencijos klausimais.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 21