BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKE PRADEDA DIRBTI J. IVANAUSKIENĖ

Nuo šiandien Konkurencijos tarybai pradeda vadovauti Jolanta Ivanauskienė. Ji šiose pareigose pakeitė Šarūną Keserauską, vadovavusį institucijai dvi kadencijas.

„Baigdamas karjerą Konkurencijos taryboje džiaugiuosi, kad šios institucijos profesionaliai ir atsidavusiai komandai vadovaus Jolanta Ivanauskienė. Ji yra aukšto lygio konkurencijos teisės ekspertė, puikiai pažįstanti organizaciją iš vidaus ir prisidėjusi prie jos augimo bei veiklos rezultatų. Neabejoju, kad tiek asmeninės, kaip lyderės, tiek profesinės Jolantos Ivanauskienės savybės padės jos vadovaujamai organizacijai toliau saugoti konkurenciją dėl vartotojų gerovės“, – sakė Šarūnas Keserauskas, pastaruosius 12 metų vadovavęs Konkurencijos tarybai.

J. Ivanauskienė teigė, kad Konkurencijos taryba ir ateityje sieks, jog institucijos veiklos efektyvumas būtų grindžiamas ne paskirtų baudų dydžiu, bet profesionalių tyrimų rezultatais ir tyrimų atnešta nauda vartotojui, kuri neišvengiamai priklauso ir nuo nuoseklaus prevencinio darbo konkurencijos principų sklaidos srityje.

„Šiuo iššūkių kupinu metu veiksmingos konkurencijos užtikrinimas išlieka reikšmingas, siekiant kuo žemesnių prekių ir paslaugų kainų vartotojams, skatinant inovacijas ir pažangą. Eidama Konkurencijos tarybos pirmininkės pareigas dėsiu visas pastangas, kad Šarūno Keserausko vadovavimo metu pasiektas konkurencijos politikos įgyvendinimo progresas būtų tęsiamas, o konkurencijos teikiama nauda pasiektų kuo daugiau Lietuvos žmonių“, – sakė naujoji institucijos vadovė.

Didžiąją dalį savo profesinės karjeros J. Ivanauskienė paskyrė Konkurencijos tarybai, kur sukaupė ilgametę patirtį konkurencijos teisės ir pažeidimų tyrimo srityse. Teisės skyriuje ji pradėjo dirbti 2006 m., 2010–2013 m. vadovavo Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriui, 2013–2020 m. ėjo Konkurencijos tarybos narės pareigas, pastaruosius beveik trejus metus buvo vyriausioji patarėja, koordinavusi pažeidimų tyrimo procedūras. Prieš pradėdama dirbti Konkurencijos taryboje, ji 2002–2006 m. buvo advokatų kontoros „Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas“ juristė.

J. Ivanauskienė yra baigusi studijas Vilniaus universitete, kur 2005 m. įgijo teisės magistro laipsnį, o dar po trejų metų – vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį, nuo 2022 m. vadybines kompetencijas tobulina pagal ISM Vadovų magistrantūros programą.

J. Ivanauskienę į Konkurencijos tarybos narius šešerių metų kadencijai paskyrė Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą.

Nuo gegužės 2 d. Konkurencijos tarybą sudaro pirmininkė J. Ivanauskienė ir nariai: Medeina Augustinavičienė, Karina Kučaidze, Elonas Šatas, Irma Urmonaitė.

Atnaujinta: 2023 05 02