BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKE SKIRIAMA JOLANTA IVANAUSKIENĖ

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo šešerių metų kadencijai paskyrė Jolantą Ivanauskienę Konkurencijos tarybos pirmininke. Ji šias pareigas pradės eiti nuo gegužės 2 d. ir pakeis Šarūną Keserauską, institucijai vadovavusį dvi kadencijas.

J. Ivanauskienė yra sukaupusi ilgametę profesinę patirtį konkurencijos teisės ir pažeidimų tyrimo srityse. Konkurencijos tarybos Teisės skyriuje ji pradėjo dirbti 2006 m., 2010–2013 m. vadovavo Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriui, 2013–2020 m. ėjo Konkurencijos tarybos narės pareigas, pastaruosius beveik trejus metus buvo vyriausioji patarėja, koordinavusi pažeidimų tyrimo procedūras. Prieš pradėdama karjerą Konkurencijos taryboje, ji 2002–2006 m. dirbo juriste advokatų kontoroje „Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas“.

J. Ivanauskienė yra baigusi studijas Vilniaus universitete, kur 2005 m. įgijo teisės magistro laipsnį, o dar po trejų metų – vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį, nuo 2022 m. vadybines kompetencijas tobulina pagal ISM Vadovų magistrantūros programą.

Kaip ekspertė ji yra kviečiama skaityti pranešimus Lietuvos bei užsienio konkurencijos teisės renginiuose, dalytis sukaupta profesine patirtimi Konkurencijos tarybos vykdomuose tarptautiniuose projektuose Ukrainoje, Sakartvele ir kitose šalyse.

Nuo gegužės 2 d. Konkurencijos tarybą sudarys pirmininkė J. Ivanauskienė ir nariai: Medeina Augustinavičienė, Karina Kučaidze, Elonas Šatas, Irma Urmonaitė.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Respublikos Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.

Atnaujinta: 2023 04 07