BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS POSĖDYJE

2001 08 23

Šiandien Konkurencijos taryba tvarkomajame posėdyje priėmė nutarimus dėl leidimų ūkio subjektams vykdyti koncentraciją atitinkamose rinkose.

Taryba leido UAB „Lukoil Baltija servisas“ vykdyti koncentraciją išsinuomojant devynias AB „Lietuvos kuras“ degalines: Nr. 12 Kaune, Nr.23 Druskininkuose, Nr.37 Jurbarke, Nr.41 Prienuose, Nr. 47 Biržų raj., Nr. 49 Šakiuose, Nr. 52 Trakuose, Nr. 56 Varėnoje, Nr. 82 Marijampolės raj. pagal pranešime nurodytas sąlygas. Konkurencijos taryba nustatė, kad numatoma koncentracija nesukuria ir nesustiprina dominuojančios padėties ir dėl to nėra itin apribojama konkurencija atitinkamose prekių rinkose. Šios degalinės prieš keletą metų buvo įkeistos UAB „Lukoil Baltija“. Dėl AB „Lietuvos kuras“ bankroto bylos ir įkeisto turto arešto veikla minimose degalinėse nebuvo vykdoma, o tai buvo nuostolinga turto savininkui. Kol turtas :įstatymų. nustatyta tvarka bus parduotas, UAB „Lukoil Baltija servisas“ kreipėsi leidimo išsinuomoti degalines.

Konkurencijos taryba posėdyje taip pat priėmė du nutarimus dėl koncentracijos pieno perdirbimo rinkoje.

UAB „Vinvesta“ leista vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Kelmės pieninė“ akcijų paketą. UAB „Vinvesta“ valdė 24,9 proc. šios pieninės akcijų.

AB „Pieno žvaigždės“ leista vykdyti koncentraciją įsigyjant Biržų akcinės pieno bendrovės turto dalį ( apie 50 proc.). Taryba AB „Pieno žvaigždės“ vykdomą koncentraciją įvertino kaip horizontalią pieno supirkimo ir atitinkamų pieno produktų rinkose. Buvo konstatuota, kad koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose keičiasi, tačiau dominuojanti padėtis nesukuriama. Biržų akcinei pieno bendrovei yra iškelta bankroto byla ir jau beveik metai ji neveikia. Turto dalis, kuriai įsigyti leidimo prašė AB „Pieno žvaigždės“, yra įkeista AB „Vilniaus bankas“.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 18