Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS POSĖDYJE

2004 05 20

Konkurencijos tarybos posėdyje buvo svarstytas AB „Alita“ prašymas įsigyti 100 proc. AB „Anykščių vynas“ akcijų. Buvo išklausyti ir suinteresuotos šalies - AB „Alita“ - atstovų paaiškinimai kai kuriais Konkurencijos tarybai pateikto prašymo dėl koncentracijos, kuri yra viešojo konkurso privatizuojant AB „Anykščių vynas“ išdava, klausimais ir pasikeista nuomonėmis dėl šios koncentracijos. Konkurencijos taryba nutarė papildyti atlikto tyrimo medžiagą, kurią įvertinusi galės priimti nutarimą.

Posėdyje išnagrinėtas 2004-04-30 pateiktas pranešimas apie koncentraciją Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui įsigyjant 30 proc. UAB „Litesko“ akcijų. Konkurencijos taryba priėmė nutarimą leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio garo ir karšto vandens tiekimo paslaugų ir šilumos tiekimo paslaugų rinkose, šilumos ir karšto vandens sistemų priežiūros paslaugų rinkose, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis ir itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams