Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS POSĖDŽIO NUTARIMAI

2004 01 29

Įvykusiame Konkurencijos tarybos posėdyje buvo priimti tokie nutarimai:

1. Konkurencijos taryba nutarė leisti UAB „Vinvesta“ vykdyti tokius atskirus koncentracijos veiksmus pagal 2004-01-19 pateiktą prašymą ir pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Kautra“ akcijų:

1) UAB „Vinvesta“ sudaryti sandorį su Kauno miesto savivaldybės taryba įsigyjant 100 proc. UAB „Kautra“ akcijų;

2) apmokėti Kauno miesto savivaldybės tarybai už perleidžiamos UAB „Kautra“ akcijas ir įgyti nuosavybės teisę į šias akcijas;

3)įgyti teisę dalyvauti UAB „Kauta“ valdyme.

Leidusi UAB „Vinvesta“ vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus, bendrovės pranešimą apie koncentraciją Konkurencijos taryba nagrinės toliau.

2. Priimtas nutarimas leisti „3i Group plc.“, „Profita Fund II Ky“ ir „Power Contractor Oy“ per naujai įsteigtą įmonę „Special Purpose Vehicle No 1 Oy“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. „Empower Holding Oy“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nesukurs ir nesustiprins dominuojančios padėties ir dėl to nebus itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

3. Priimtas nutarimas pratęsti dviems mėnesiams atliekamą tyrimą dėl UAB „Švyturys-Utenos alus“ veiksmų atitikimo Konkurencijos įstatymo reikalavimus. Tyrimas pagal akcinių bendrovių „Kalnapilio - Tauro grupė“, „Gubernija“ ir „Ragutis“ pareiškimą buvo pradėtas 2003 m. spalio 30 d. Tyrimo metu buvo atlikti patikrinimai, sukaupta labai daug įvairios informacijos, kurią reikia išanalizuoti, apibendrinti ir įvertinti, kad galima būtų parengti galutines tyrimo išvadas.

4. Konkurencijos taryba priėmė nutarimą pradėti tyrimą dėl UAB „Omnitel“ veiksmų atitikimo Reklamos įstatymo 5 straipsnio (klaidinanti reklama) nuostatas. Tyrimas pradėtas pagal UAB „Tele2“ prašymą ištirti, ar UAB „Omnitel“ skleidžiamos išankstinio apmokėjimo mobiliojo telefono ryšio paslaugos „Ežys“ reklamos teiginiai atitinka Reklamos įstatymo reikalavimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams