BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS PROCEDŪROS DALYVIAI GALI PASINAUDOTI TEISE TEIKTI PAAIŠKINIMUS NUOTOLINIUOSE POSĖDŽIUOSE

Atsižvelgdama į situaciją dėl COVID-19 pandemijos, Konkurencijos taryba parengė atmintinę (1.9 MB ) apie galimybę pareiškėjams, Konkurencijos įstatymo pažeidimu įtariamiems subjektams ar kitiems suinteresuotiems asmenims duoti paaiškinimus nuotoliniuose išklausymo posėdžiuose.

Konkurencijos taryba, baigusi tyrimą ir prieš priimdama nutarimą dėl Konkurencijos įstatymo pažeidimo, procedūros dalyviams – pareiškėjui, pažeidimu įtariamiems subjektams ir kitiems suinteresuotiems asmenims – ne tik suteikia teisę raštu pateikti paaiškinimus dėl tyrimo išvadų, tačiau ir žodžiu duoti paaiškinimus bei būti išklausytiems per Konkurencijos tarybos posėdį. Paprastai išklausymo posėdžiai rengiami Konkurencijos tarybos patalpose, tačiau gali būti vykdomi nuotoliniu būdu.

Nuotoliniu būdu organizuojamais išklausymo posėdžiais siekiama užtikrinti asmenų sveikatą bei saugumą ekstremalios situacijos, karantino, nepaprastosios padėties laikotarpiu ar kitų susibūrimams nustatytų apribojimų metu, taip pat išvengti neproporcingų posėdžio dalyvių laiko sąnaudų vykstant į Konkurencijos tarybos patalpas, pavyzdžiui, kai posėdžio dalyviai yra užsienio subjektai.

Atnaujinta: 2020 09 16