BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS SVETAINĖ – TARP GERIAUSIŲ SKAITMENINĖS RINKODAROS DARBŲ

Konkurencijos tarybai – dar vienas apdovanojimas. Trečiadienį Verslo žinių organizuotame skaitmeninės rinkodaros konkurse „Best Internet 2016” atnaujinta Konkurencijos tarybos svetainė buvo nominuota tarp geriausių skaitmeninės rinkodaros komunikacijos darbų.

Konkurse dalyvavo 67 darbai iš 12 skirtingų kategorijų. Konkurencijos tarybos svetainė išrinkta viena iš trijų šiemet sukurtų geriausių projektų interneto tinklapio kategorijoje. Be to, Konkurencijos taryba buvo vienintelė valstybės institucija pateikusi paraišką dalyvauti konkurse.

Konkurencijos taryba atnaujintą interneto svetainė pristatė š. m. birželio 20 d. Naujoje interneto svetainėje informacija pateikta vizualiai ir įdomiai, o integruota detali paieškos sistema leidžia nutarimus surasti pagal įvairias kategorijas. Vartotojams pateikiami atviri duomenys apie paskirtas ir sumokėtas baudas, pranešimų apie koncentracijas nagrinėjimą, biudžetą, darbo užmokestį, valstybės pagalbą ir įmonių diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų. Be to, svetainėje galima užsiprenumeruoti naujienlaiškius, naršyti svetainėje mobiliuosiuose prietaisuose, sekti Konkurencijos tarybos veiklą socialiniuose tinkluose.

Tai jau ne pirmas Konkurencijos tarybos įvertinimas šiemet – Konkurencijos taryba laimėjo pirmąją vietą Pasaulio banko organizuojamame konkurse už geriausią konkurencijos kultūros sklaidos kampaniją, o pasaulio konkurencijos priežiūros institucijų veiklą vertinantis Konkurencijos teisės tyrimų centras Global Competition Review (GCR) įtraukė instituciją tarp profesionaliausių konkurencijos institucijų pasaulyje ir įvertino  trimis žvaigždutėmis iš penkių.

Su interneto svetainės pokyčiais galite susipažinti čia.

Atnaujinta: 2016 09 22