Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS UŽSIENIO EKSPERTŲ GRUPĘ PAPILDĖ NAUJA KONSULTANTĖ

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, siekdama didinti savo veiklos efektyvumą, jau keletą metų pasitelkia užsienio ekspertų pagalbą. Šiais metais prie Konkurencijos tarybos išorinių konsultantų komandos visuomeniniais pagrindais prisijungė Asta Sendonaris, gyvenanti Jungtinėse Amerikos valstijose.

Asta yra konkurencijos teisės ekonomistė, šiuo metu dirbanti konsultante Analysis Group konsultacijų bendrovėje. Prieš tai šioje bendrovėje ekspertė užėmė viceprezidentės pareigas, be to, dėstė Stanfordo universitete.

Išorės ekspertai teikia patariamojo pobūdžio išvadas ir pasiūlymus Konkurencijos tarybai priskirtais klausimais, konsultuoja Tarybos ekspertus konkurencijos teisės tyrimuose. Ekonominiai, teisiniai ekspertų patarimai ir įžvalgos vertingi priimant strateginius sprendimus, nagrinėjant sudėtingas bylas.

Konkurencijos tarybos visuomeninių patarėjų darbo grupei taip pat priklauso: Dr. Matthew Bennett – pirmaujančios pasaulinės konsultacijų bendrovės Charles River Associates viceprezidentas; Dr. Philip Marsden – britų tarptautinės ir lyginamosios teisės instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, konkurencijos teisės forumo direktorius; Gintarė Surblytė – vyresnioji mokslinė darbuotoja Markso Planko inovacijų ir konkurencijos institute Miunchene; Dr. Ioannis Kokkoris – Redingo universiteto lektorius.