BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS VADOVUI – VALSTYBĖS APDOVANOJIMAS

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje apdovanojo mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečius, tarp jų – Konkurencijos tarybos pirmininką Šarūną Keserauską. Jam šalies vadovė įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių.

Anot Š. Keserausko, šis apdovanojimas – tai bendro Konkurencijos tarybos komandos darbo bei pastangų įvertinimas ir paskatinimas toliau kurti naudą vartotojams.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius už ypatingus nuopelnus skiriamas mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams, kurie garsina Lietuvos vardą, puoselėja ir plėtoja tarpvalstybinius santykius, taip pat juo įvertinama humanitarinė pagalba Lietuvai, ypatingi nuopelnai valstybės tarnyboje, kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, karybos, sporto, ūkio bei kitose srityse.

Valstybės dienos proga šalies vadovė apdovanojimus skyrė daugiau kaip 40 asmenų.

Atnaujinta: 2017 07 05