BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBOS VADOVYBĖ SUSITIKO SU SEIMO EKONOMIKOS KOMITETO NARIAIS

2023 12 20

Konkurencijos tarybos vadovai šiandien vykusiame susitikime su Seimo Ekonomikos komiteto nariais aptarė institucijos veiklos aktualijas.

Konkurencijos tarybos pirmininkė Jolanta Ivanauskienė Ekonomikos komiteto vadovui Kaziui Starkevičiui bei komiteto nariui Andriui Kupčinskui pateikė informaciją apie pagrindinius institucijos veiklos aspektus, kasmet atliekamą vertinimą, kuris susijęs su skaičiuojama tiesiogine nauda vartotojams bei prisiimtu įsipareigojimu, kad vienas euras, skirtas iš šalies biudžeto Konkurencijos tarybai, atneštų bent penkis eurus tikėtinos naudos vartotojams.

Poveikio vertinimas apima tiesioginę ekonominę naudą vartotojams, atsižvelgus į žalą, kuri būtų buvusi padaryta vartotojams, jei Konkurencijos taryba nebūtų nutraukusi antikonkurencinių veiksmų arba nebūtų užkirtusi kelio konkurencijos suvaržymams, pavyzdžiui, jei nebūtų išaiškintas kartelis arba nebūtų uždrausta probleminė koncentracija, vartotojai būtų mokėję didesnes kainas keletą metų ir pan.

Ekonomikos komiteto nariams taip pat pristatyti pagrindiniai Konkurencijos tarybai kylantys iššūkiai, susiję su skaitmeninių rinkų plėtra bei jų priežiūra, taip pat – institucijos finansinės galimybės išlaikyti kvalifikuotus teisės, ekonomikos, informacinių technologijų specialistus ir pritraukti naujus komandos narius. Nemažai dėmesio skirta ir tarptautiniams projektams, kuriuos institucija vykdo įvairiose užsienio šalyse bei dalijasi savo ekspertinėmis žiniomis ir darbo patirtimi.

Susitikimas vyko Konkurencijos tarybos iniciatyva. Jame taip pat dalyvavo tarybos nariai: Medeina Augustinavičienė, Irma Urmonaitė, Žilvinas Klimka.

Atnaujinta: 2023 12 20