Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TEISĖS PRAKTIKAMS – GALIMYBĖ IŠGIRSTI TARPTAUTINIU MASTU PRIPAŽINTUS KONKURENCIJOS EKSPERTUS

2014 07 04

Š.m. rugsėjo 10 d. Vilniuje vyks tarptautinė Baltijos jūros šalių regiono konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika”.

Pagrindinį pranešimą „Konkurencijos teisės taikymas: naujausios tendencijos“ šioje konferencijoje skaitys Richard Whish - Londono Karaliaus koledžo Profesorius emeritas, karališkasis patarėjas, knygų ir straipsnių apie konkurencijos teisę autorius.

Konferencijoje pranešimus taip pat skaitys ir John Davies, Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO)  Konkurencijos skyriaus vadovas, Dr. Ioannis Kokkoris, JK Readingo universiteto Teisės fakulteto Teisės ir ekonomikos programos vadovas ir vykdantysis komercinės teisės bei finansų reglamentavimo centro (CCLFR) direktorius, Dr. Philip Marsden, JK Konkurencijos teisės forumo direktorius, JK Konkurencijos ir rinkų institucijos (CMA) patarėjų tarybos pirmininko pavaduotojas, Nils von Hinten-Reed Vadovaujantis CEG Europe partneris; ekonomikos ekspertas, konsultavęs Europos Komisiją ir nacionalines institucijas Lenkijos naftos ir dujų įmonių byloje prieš „Gazprom“, T-Mobile,Vivendi ir kitose bylose, Gintarė Surblytė, Max Planck inovacijų ir konkurencijos instituto mokslinė darbuotoja, Göran Karreskog  Švedijos konkurencijos institucijos Kartelių ir susijungimų skyriaus vadovas ir Lauras Butkevičius, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas ir advokatas.

Renginyje taip pat dalyvaus Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir Šiaurės šalių konkurencijos priežiūros institucijų atstovai ir kartu su teisės praktikų ir akademinės bendruomenės nariais diskutuos šiomis temomis:

- Ekonominė analizė vertikalių susitarimų bylose.

- Konkurencijos teisės taikymas internetinės prekybos klestėjimo laikais.

- Susijusių įmonių dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose.

Konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika” - tai puiki galimybė išgirsti tarptautiniu mastu pripažintų konkurencijos teisės ir ekonomikos ekspertų pranešimus, susipažinti su konkurencijos teisės taikymo naujienomis, iš pirmų lūpų sužinoti apie konkurencijos politikos panašumus ir skirtumus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Šiaurės Europos šalyse.

Svarbu pažymėti ir tai, kad Lietuvai siekiant tapti Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare, konferencijoje bus diskutuojama apie EBPO patirtį skatinant konkurencingumą.

Tarptautinė Baltijos jūros šalių regiono konferencija organizuojama jau 11-ąjį kartą, kasmet vis kitoje šalyje. 2013 m. konferencija vyko Estijoje, 2015 m. renginys turėtų vykti Latvijoje. Konferenciją organizuoja LR Konkurencijos taryba kartu su VU Teisės fakultetu. Daugiau informacijos - Konkurencijos tarybos svetainėje: Tarptautinė Baltijos šalių konferencija arba el.paštu contacts@kt.gov.lt.

Atstovė viešiesiems ryšiams