BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONSORCIUMUI DUOTAS LEIDIMAS ĮSIGYTI „LIETUVOS DUJŲ“ AKCIJŲ PAKETĄ

2002 06 20

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba birželio 20 d. posėdyje išnagrinėjo RUHRGAS AG ir E.ON ENERGIE AG konsorciumo pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 34 proc. AB „Lietuvos dujos“ akcijų paketą privatizavimo būdu.

Konkurencijos taryba nutarė leisti RUHRGAS AG ir E.ON ENERGIE vykdyti koncentraciją įsigyjant 34 proc. AB „Lietuvos dujos“ akcijų paketą pagal pateiktą pranešimą.

Gamtinių dujų perdavimą, paskirstymą ir kainas Lietuvoje kontroliuoja Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija. Kadangi RUHRGAS AG ir E.ON ENERGIE nevykdo veiklos gamtinių dujų tiekimo, perdavimo, paskirstymo rinkose ar kitose rinkose, vertikaliai susijusiose su AB „Lietuvos dujos“ užimamomis rinkomis Lietuvoje, dėl šios koncentracijos šiuo metu pasikeičia tik akcininkų struktūra. Taryba nustatė, kad dėl šios konsorciumo vykdomos koncentracijos atitinkamų rinkų struktūra ir koncentracijos laipsnis nesikeičia ir dėl to nebus itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 04 27