BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KREKENAVOS AGROFIRMA GALĖS ĮSIGYTI BUVUSĮ ĮMONĖS „ARVI KALAKUTAI“ TURTĄ

Konkurencijos taryba leido Krekenavos agrofirmai įsigyti bendrovei „Imlitex Holdings“ priklausantį ir su mėsos apdorojimo veikla susijusį turtą, kurį anksčiau valdė šiuo metu bankrutuojanti įmonė „Arvi kalakutai“.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. sausio 5 d. Krekenavos agrofirma iš „Imlitex Holdings“ planuoja įsigyti turtą, susijusį su kalakutų skerdimo, mėsos iškaulinimo, kalakutienos produkcijos gamybos ir fasavimo veikla, taip pat – nekilnojamąjį turtą, veiklai vykdyti reikalingą įrangą bei prekės ženklus.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Krekenavos agrofirma superka kiaulių, galvijų, kalakutų skerdeną bei gyvus kalakutus broilerius, prekiauja mėsos produkcija, transportuoja krovinius Lietuvoje. Su įmone susiję ūkio subjektai užsiima investicine bei nekilnojamojo turto veikla, bilietų platinimu, transporto bilietų sistemų įrengimu, treniruočių paslaugų teikimu, elektronine prekyba įvairiais statybos, sodo įrankiais, prekyba natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, drabužiais bei avalyne, knygų leidyba ir kitomis veiklomis.

Sandorio metu įgyjamas „Imlitex Holdings“ turto kompleksas, susijęs su kalakutų skerdimu, mėsos iškaulinimu, kalakutienos produkcijos gamyba ir fasavimu, naudojamas didmeninei kalakutienos prekybai.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 05 25