BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KRETINGOS RAJONO SAVIVALDYBĖ ĮPAREIGOTA PAKEISTI SPRENDIMĄ

2002 06 13

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo baigto tyrimo pagal UAB „Švarinta“, esančios Šiauliuose, skundą dėl Kretingos rajono savivaldybės sprendimo, kuriuo SP UAB „Kretingos komunalininkas“ buvo paskirta atliekų tvarkymo sistemos operatore Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje, išvadas. Tyrimo metu nustatyta, kad tokiais veiksmais Kretingos rajono savivaldybė pažeidė Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio, draudžiančio valstybės valdymo ir savivaldos institucijoms priimti teisės aktus arba kitus sprendimus, kurie teikia privilegijas arba diskriminuoja atskirus ūkio subjektus ar jų grupes ir dėl kurių atsiranda ar gali atsirasti konkurencijos sąlygų skirtumų atitinkamoje rinkoje konkuruojantiems ūkio subjektams, reikalavimus. Dėl šio Kretingos rajono savivaldybės sprendimo kitos Kretingos rajono atliekų surinkimo paslaugų rinkoje veikiančios įmonės neteko galimybės surinkti atliekas iš gyventojų, o naujos įmonės neteko galimybės pradėti savo veiklos šioje rinkoje.

Posėdyje Konkurencijos taryba priėmė nutarimą, įpareigojantį Kretingos rajono savivaldybę pakeisti 2001 m. lapkričio 29 d. sprendimą Nr.155 taip, kad jis atitiktų Konkurencijos įstatymo 4 straipsnio reikalavimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 04 27