Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KROVINIŲ VEŽĖJA GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

3700_fdf33134f85c60f24982627d8958ee0a.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Hegelmann transporte“ įsigyjant 100 proc. įmonės „Ivetra ir Ko“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. liepos 23 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Hegelmann transporte“ teikia krovinių pervežimo paslaugas. Su ja susiję ūkio subjektai teikia logistikos ir sandėliavimo, ekspedijavimo, remonto ir serviso, IT paslaugas, taip pat užsiima krovininių ir lengvųjų transporto priemonių prekyba bei nuoma, keltų ir geležinkelio bilietų pardavimu.

Bendrovė „Ivetra ir Ko“ teikia krovininių transporto priemonių (sunkvežimių, vilkikų, komercinių automobilių, įskaitant autobusus) remonto ir priežiūros paslaugas, prekiauja detalėmis.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.