Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KT EKSPERTAI DALINASI PATIRTIMI SU GRUZIJOS KONKURENCIJOS PRIEŽIŪROS INSTITUCIJA

2014 12 09

Š.m. gruodžio 3-5 dienomis Konkurencijos taryboje viešėjo atstovai iš Gruzijos konkurencijos priežiūros institucijos. Jie visi dalyvavo trijų dienų mokymuose.

Mokymų metu didelis dėmesys buvo skiriamas viešojo sektoriaus bei Konkurencijos priežiūros institucijų  santykiams, Konkurencijos įstatymo priežiūrai, konkurencijos kultūros sklaidai, kartelių, įmonių susijungimo ir kitiems konkurencijos klausimams.

Mokymų metu KT pirmininkas Šarūnas Keserauskas su kolegomis iš Gruzijos dalinosi patirtimi apie tai, kaip efektyviausiai valdyti ribotus žmogiškuosius ir finansinius išteklius bei supažindino juos su dažniausiai patiriamais iššūkiais.

Konkurencijos tarybos nariai taip konsultavo Gruzijos atstovus Konkurencijos įstatymo, bei atskirų sektorių reguliavimo klausimais.

Gruzijos Laivosios prekybos ir Konkurencijos priežiūros institucija buvo įkurta 2010 metais, o 2012 sujungta su Viešųjų pirkimų tarnyba. 2014 metais abi tarnybos buvo atskirtos ir Gruzijos Konkurencijos priežiūros institucija veiklą pradėjo kaip nepriklausoma tarnyba formuojanti ir įgyvendinanti konkurencijos politiką šalyje.

Konkurencijos Taryba noriai dalinasi savo patirtimi su kolegomis iš užsienio. 2010-2013 m. KT ekspertai kartu su Vokietijos Federaline ekonomikos ir technologijų ministerija, konsultavo Armėnijos konkurencijos institucijos darbuotojus konkurencijos ir valstybės pagalbos priežiūros įgyvendinimo klausimais. 2010 KT pirmininko pavaduotoja J.Šovienė 2010 metais konsultavo Gruzijos kolegas, o KT ekonomikos ekspertas Š.Pajarskas Gruzijos konkurencijos priežiūros instituciją konsultuoja nuolat.

Atstovė viešiesiems ryšiams